פתרונות מימון


מחפשים פתרונות מימון לעסק שלכם? צוות המומחים שלנו יספק לכם פתרונות מימון באמצעות הקרן בערבות מדינה ו/או קרן פועלים לעסקים, להשגת פתרונות מימון אופטימליים למינוף העסק שלכם התקשרו 054-4972668.

עסקים רבים מוצאים את עצמם מחפשים פתרונות מימון. הסיבות השכיחות לגיוס הון הוא הרצון להרחיב את הפעילות של העסק על ידי גיוס עובדים, רכישת ציוד, הגדלת המלאי וכדומה. לכל הדברים הללו יש עלויות, ולא תמיד לעסק יש את היכולת הכלכלית לממן את הצורך החדש שנוצר, למרות הרווח הכלכלי הטמון בכך.

עבור עסקים בהקמה, פתרונות מימון הינם מצרך חיוני אף יותר, ולכן מומלץ (ולדעתינו אף חובה) להכין תכנית עסקית אשר תיקח בחשבון את כלל ההיבטים הכלכליים המשליכים על ההוצאות וסכום המימון הדרוש להקמה של העסק. תוכנית עסקית הינה תעודת הזהות של העסק ולכן כל עסק חייב להכין לעצמו תוכנית עסקית, תכנית עסקית טובה תספק עבור בעליה יתרונות רבים, ברם ישנם שני יתרונות בולטים במיוחד: 1. בהירות לגבי הסכום הדרוש להלוואה, שכן אחת מהבעיות של עסקים בהקמה הינה שסכום ההלוואה לא תואם את צרכי העסק. 2. התכנית העסקית תציג תכנון והקמה בפועל של העסק כולל פירוט של מלאי, ציוד, עובדים ועוד.

אקסלנט לואן מתמחים בכתיבת תוכנית עסקית. לפרטים התקשרו 054-4972668

מעלותיה של תכנית עסקית לתרומת חוסנו של עסק

באמצעות תוכנית עסקית ייעודית וייחודית שאנו נכתוב עבורכם, אנו נציג בתבונה את חוזקכם, את החוסן הכלכלי של העסק שלכם, ובכך נסלול עבורכם את הדרך הבטוחה אל הזכאות לפתרונות מימון על ידי הקרנות השונות.

פתרונות מימון באמצעות הקרן בערבות מדינה

הקרן בערבות מדינה כמו קרן פועלים לעסקים מציעה הלוואה לעסקים בהקמה ולעסקים קיימים בתנאים אטרקטיביים ונוחים במיוחד, שלא יכבידו על התחייבויות העסק שלכם. לצערנו, אנו נוכחים לראות הרבה בעלי עסקים מסורבים על ידי הקרן בעיקר בשל ייצוג לא נכון, וזוהי בדיוק הנקודה שאקסלנט לואן נכנס לתמונה. צוות המומחים שלנו המונה כלכלנים בכירים יועצי קרנות, עובדי בנקים לשעבר, ישמח להעמיד לרשותכם את מיטב הידע והניסיון שצבר ברבות השנים לצורך בניית תוכנית עסקית בהתאמה אישית לצורכי העסק שלכם, אשר תייצג את העסק שלכם בצורה נאמנה ומקצועית, ותעניק לכם את הפתרונות מימון האולטימטיביים לעסק שלכם, בנוחות שלכם, ובתנאים שלכם.

לפרטים נוספים אודות פתרונות מימון שאקסלנט לואן מציעה לקהל לקוחותיה, אנא כתבו לנו בכתובת המייל [email protected] או התקשרו 054-4972668 ונשמח לענות על כל שאלה.