תוכנית עסקית, תוכנית עיסקית


אנו בחברת "excellent-loan" מתמחים בכתיבת תוכניות עסקיות לכל מטרה, בין אם זה להלוואה מהקרן בערבות מדינה, משיכת משקיע פוטנציאלי, או רק בכדי לדעת היכן עומד העסק ולאן מועדות פניו ועוד מטרות שונות ומגוונות.

אנו בחברת

כאשר אתה- בעל עסק או אדם פרטי ניגש לבנק בעצמך בכדי לבקש הלוואה, ללא תוכנית עסקית מתאימה,  הבנק עשוי לאשר את ההלוואה בתנאים שלא מתאימים לך הכוללים ריביות גבוהות, סכום הלוואה שלא תואם את צרכי העסק, תקופת הלוואה לא מתאימה, תנאי החזר לא נוחים עמלות גבוהות, ואף לדחות את הבקשה.

לכתיבת תוכנית עסקית ישנם שימושים רבים בעולם הפיננסי של היום והיא מהווה חלק בלתי נפרד מהתנהלות כלכלית תקינה של בעלי עסקים ואנשים פרטיים.

התוכנית העסקית מיועדת גם עבור אנשים פרטיים וגם עבור בעלי עסקים (עסק קיים או עסק בהקמה) אשר מעוניינים בקבלת הלוואה מהבנק,כמו גם בעבור אלו  המעוניינים לבדוק ייתכנות של הקמת עסק עתידי/רכישת עסק, או בעבור בעלי עסקים המעוניינים בתוכנית עסקית כדי להכניס משקיעים/שותפים לעסק ועוד שימושים נוספים.

כתיבת תוכנית עסקית מבוססת על פגישה אישית של כלכלן בכיר מטעמנו עם מבקש ההלוואה, כאשר בתום הפגישה יכתוב הכלכלן תוכנית עסקית מפורטת ומנומקת בעבור בקשת ההלוואה הרלוונטית, תוך כדי התאמת הצרכים האישיים ללקוח.  צוות הכלכלנים שלנו עתיר ניסיון של שנים מהבנקים, כאשר התוכנית העסקית נכתבת על פי הסטנדרטים המקובלים בבנקים ובגופים הפיננסיים השונים.

הגשת בקשה לקרן בערבות המדינה, בבקשת הלוואה לעסק מהמדינה, חייבת לכלול תוכנית עסקית מפורטת ומנומקת, שמתאימה לעסק ולבעל העסק, באורך של כ-15-20 עמודים על פי הסטנדרטים המקובלים על ידי הגוף הבודק מטעם המדינה, והבנקים- אליהם מגיעה הבקשה לבסוף לאישור. התוכנית העסקית שלנו תכלול תחזיות עתידיות ל-3 השנים הקרובות העסק (גם בעבור עסק שעדיין לא התחיל את פעילותו), ניתוח נתוני העבר, אובלגיו בנקאי, ניתוחי השוק הרלוונטי, ייתכנות, כדאיות, ועוד....

התוכנית העסקית אינה מוצר "מתכלה", כלומר מרגע סיום כתיבת התוכנית, הלקוח מקבל את התוכנית העסקית ויכול לעשות בה שימוש כרצונו לכל עת ולכל מטרה גם באופן עצמאי (אם כי תמיד מומלץ להיעזר במומחה שילווה בתהליך גם אם יש תוכנית עסקית מוכנה).

מניסיונינו האישי והכרותינו עם המערכת הבנקאית והגופים הפיננסיים השונים, כאשר אדם (פרטי או בעל עסק) מגיע לבנק עם תוכנית עסקית, סביר יותר שהוא יקבל את ההלוואה המתאימה לצרכיו בריביות נוחות ותנאי החזר טובים מאשר מצב שבו היה מגיע עצמאית ללא תוכנית עסקית וייעוץ מקדים.

אנו בחברת "excellent-loan" מתמחים בכתיבת תוכניות עסקיות לכל מטרה, בין אם זה להלוואה מהקרן בערבות מדינה, משיכת משקיע פוטנציאלי, או רק בכדי לדעת היכן עומד העסק ולאן מועדות פניו ועוד מטרות שונות ומגוונות.