ערבות המדינה


פתרונות מימון לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות הקרן בערבות המדינה

פתרונות מימון לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות הקרן בערבות המדינה

חברת "excellent-loan" הינה חברת ייעוץ וליווי פיננסי המתמחה במתן פתרונות מימון לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות הקרן בערבות המדינה, חברת "excellent-loan" מונה יועצים אשר בעברם שימשו בעלי תפקידים בבנקים וגופים מטעם המדינה לבדיקת זכאות לקבלת הלוואה בערבות המדינה, ההחלטה להחליף צד נובעת מהרצון לעזור לבעלי עסקים לעבור את בדיקת הזכאות ולקבל את ההלוואה הנדרשת.

לייעוץ ופרטים נוספים בנושא הלוואה בערבות מדינה, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 054-4972668 או במייל [email protected], אנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ושמירה על סודיות.

היקף ההלוואות שהעמידה הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים גדל בכל שנה. הוא גדל פי 11.3 בים השנים2014-2007 , ונכון לשנת 2015 סך ההלוואות מסתכם בכ- 6.5 מיליארד שקל.

לכאורה יכול כל בעל עסק או אזרח לתהות מדוע המדינה ערבה להלוואה שלוקח בעל עסק כזה או אחר, מדוע בכלל יש צורך בהלוואות בערבות המדינה? והאמת התשובה היא יחסית פשוטה, אבל לפני שנסביר, נספק לכם נתונים שחשוב לדעת על מנת להבין את החשיבות של הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים.

96.5% מהעסקים בישראל הם עסקים קטנים ועוד 3% מהעסקים הם עסקים בינוניים, מיותר לציין כי רק 0.5% הם עסקים גדולים או במילים אחרות על כל 200 עסקים בישראל יש רק עסק 1 גדול (עסק גדול הוא עסק שמונה מעל 100 עובדים)

ועכשיו במספרים, בישראל 480000 עסקים, מתוכם 1.500 הם עסקים גדולים, 12,000 עסקים בינוניים והיתר, דהיינו 466,500 עסקים הם עסקים קטנים.

בישראל יש 2.7 מיליון עובדים, 1.1 מיליון עובדים מועסקים בעסקים גדולים 575,000 מועסקים בעסקים בינוניים וקצת יותר ממיליון עובדים מועסקים בעסקים קטנים, ובמילים אחרות כ60% מהמשק הישראלי מועסק בעסקים קטנים ובינוניים.

לאחר שאנחנו מבינים שרוב העובדים מועסקים בעסקים קטנים ובינוניים ומנוע הצמיחה של המשק הישראלי מגיע ממגזר זה אנחנו מבינים שיש לנו כמדינה אינטרס לטפח את העסקים הקטנים והבינוניים, כחלק מתהליך הטיפוח של עסקים אלו היא לספק להם ערבות עבור הלוואות אותן הם לוקחים לצורך השקעה בעסק.

נתון נוסף הוא ש11% מהעסקים הקטנים והבינוניים מדווחים כי יש להם קושי בהשגת מימון, ובדיוק פה המדינה נכנסת ולאחר בדיקה, תוכלו גם אתם לקבל הלוואה בערבות מדינה.

חשוב לדעת כי ההלוואה היא לא אוטומטית, נלקחים בחשבון שיקולים רבים, אנו ב"excellent-loan"  יודעים להגיש את הבקשה ככה שתהיה תואמת לדרישות הקרן ובכך מגדילים לכם את הסיכוי לקבל הלוואה.

לייעוץ ופרטים נוספים בנושא הלוואה בערבות מדינה, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 054-4972668 או במייל [email protected], אנו מתחייבים לדיסקרטיות מוחלטת ושמירה על סודיות.