הלוואות גישור לעסקים - בולט – בלון - גרייס


זקוקים להלוואת גישור לעסק שלכם? אנו מתמחים בהשגת הלוואות גישור לעסקים (דרך הבנקים) בתנאים מצויינים, אקסלנט-לואן תעמיד לרשותכם מומחה שיסייע לכם, ויקל משמעותית על כל התהליך.

לפרטים נוספים התקשר ל- 054-4972668, ונציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

אקסלנט-לואן מתמחה ביצירת מצג נאות עבור הבנק, ובהשגת אישור להלוואת גישור בתנאים נוחים.

אז לפני שנפרט את ההבדלים בין סוגי הלוואות הגישור השונות, הלוואת בולט, הלוואת בלון והלוואת גרייס, נסביר מהי הלוואת גישור כללית וגם ניתן דוגמאות.

מהי הלוואה גישור?

הלוואת גישור כשמה כן היא, היא באה לגשר על מחסור זמני בתזרים מזומנים עבור רכישה, הרכישה יכול להיות רכישה עבור רכב חדש או בית, ציוד או מכונה לעסק ואפילו חופשה בחו"ל.

לדוגמא רכישת רכב, כאשר הרוכש יודע שבעוד כחצי שנה תפתח לו קופת גמל / תוכנית חיסכון דרכה יוכל לשלם עבור הרכב, אך ישנו צורך ברכב כעת, במקרה כזה יקח הרוכש הלוואת גישור, ישלם רק עבור הריבית ולכשתיפתח קופת הגמל או תוכנית החיסכון ישלם את מלוא ההלוואה.

דוגמאות נוספות שקיימות לרוב אצל בעלי עסקים, 

•שיפוצניק שלוקח הלוואת גישור לצורך שיפוץ בית, כאשר הוא יודע שבסיום העבודה הוא יקבל את התשלום ויחזיר לבנק את ההלוואה.

•בעל חנות לממכר מוצרי מחשב שקיבל הזמנה לציוד ואין ברשותו את תזרים המזומנים הנכון, יכול לקחת הלוואת גישור לצורך רכישת הציוד ולכשיתקבל התשלום מהלקוח יחזיר לבנק את ההלוואה.

•כמובן הצורך של תזרים מזומנים לבעלי עסקים הוא גדול ולכן עסקים רבים משתמשים בהלוואות גישור ככלי בעסק.

דרך נוספת לקבל הלוואת גישור, היא לקחת הלוואה עבור הכנסה עתידית שצריכה להתרחש, לדוגמא, אדם רכש דירה שנייה, וחסרים לו 200  אלף  ₪, למעשה הוא מעוניין למכור את הדירה הראשונה אך רק לאחר שיתמקם כראוי בדירה שרכש, לצורך כך הוא יכול לקחת הלוואת גישור עד אשר ימכור את הדירה שברשותו ולאחר המכירה יחזיר לבנק כמובן את סכום ההלוואה.

המונח הלוואת גישור הוא שם כללי, ולמעשה, הינו מוכר יותר על פי שמות סוגי ההלוואות השונות הקיימות היום בשוק, המשרתות את מובן הגישור שבהלוואה.

נהוג לחלק הלוואות גישור ל-3 סוגי הלוואות עיקריות:

1.הלוואת בולט

2.הלוואת בלון

3.הלוואת גרייס

הלוואת בולט

הלוואת גישור מסוג בולט הינה הלוואה קצרת טווח בה משלמים רק את מרכיב הריבית שבהלוואה. ביום הפדיון של תכנית החיסכון, קרן ההשתלמות וכו`, משלמים בבת אחת את הקרן. הלוואת בולט מתאימה עבור אילו שהאובליגו החודשי שלהם גם ככה עמוס, ואינם מעוניינים להכביד הרבה מעבר לקיים. תשלום הריבית נחשב לנמוך יותר, ועל כן מהווה פתרון נוח עבור אוכלוסייה זו.

הלוואת בלון

הלוואת גישור מסוג בלון הינה הלוואה קצרת טווח, שבה אין תשלום החזר חודשי כלשהו קרן או ריבית. את ההלוואה מחזירים בבת אחת קרן + ריבית בסוף תקופת ההלוואה. סוג הלוואת גישור זו מתאימה בעיקר עבור אילו שנמצאים בשלב רכישת דירה חדשה, ובעודם בבעלות דירה נוכחית. זהו למעשה השלב שבין אי הנזילות, שכן הכסף מושקע בנדל"ן קיים, לבין הצורך הקיים בהעברת תשלומים שוטפים למוכר או לקבלן עבור הדירה החדשה, שמצריך לקיחת הלוואת גישור. העובדה שלא משלמים כלום בתקופה במהלך תקופה ההלוואה מקל מאוד על נוטל ההלוואה שגם ככה מחויב לתשלום משכנתא על הדירה הנוכחית.

הלוואת גרייס

גרייס בלעז פירושו "חסד", וכשמו כן הוא: הלוואת גרייס עושה חסד עם נוטל ההלוואה בכך שדוחה את גביית תשלום החזר ההלוואה לתקופה קצרה בדרך כלל חצי שנה עד שנה, וההחזר בפועל מתחיל מאוחר יותר. את הלוואת הגרייס נהוג לחלק לשני סוגים: הלוואת גרייס מלא והלוואת גרייס חלקי. בהלוואת גרייס מתבצעת דחייה של קרן + ריבית, כלומר לא משלמים כלום בתקופה הדחייה או תקופת הגרייס. במצב של הלוואת גרייס חלקי, יש דחייה או גרייס של תשלום הקרן, ובתקופת הדחייה משלמים רק את מרכיב הריבית. הלוואה זו מצויה מוכרת אצל אוכלוסיית הסטודנטים הלוקחים הלוואה לצורך תשלום שכר לימוד, מעונות וכדומה.

הלוואות גישור, מגשרים על הפער שנוצר- כסף שאתם צריכים עכשיו אבל אין לכם כל-כך איך להחזיר בתקופה הזו.

זקוקים להלוואת גישור? אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו עכשיו 054-4972668 ונשיג עבורכם את הטוב ביותר. ניתן גם להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר המובנה באתר, ונשמח לחזור אליכם.