אודות - אקסלנט לואן


אודות

אודות

חברת "excellent-loan" הינה חברת ייעוץ וליווי פיננסי המספקת פתרונות מימון לעסקים קטנים ובינוניים בפריסה ארצית, באמצעות הקרן בערבות המדינה.

אנו מביאים עימנו ידע וניסיון נצבר של שנים בליווי עסקים לגיוסי אשראי בערבות המדינה, תוך הכרות עם המערכת הבנקאית והקרן לערבות המדינה, כאשר צוות הכלכלנים שלנו מתמחה בכתיבת תוכניות עסקיות מקיפות לעסקים הכוללות ניתוח דוחות כספיים, הכנת תחזיות עתידיות, ניתוח יכולת החזר ועוד.

אנו נדאג להכין אותך לפגישה עם הגוף המייצג ועם הבנק בצורה הטובה ביותר, תוך כדי התאמת צרכי האשראי לעסק, בכדי לעזור לעסק להשיג את המימון הדרוש לו בכדי לצמוח ולהתפתח.


שירותי החברה ניתנים ע"י צוות מנוסה של כלכלנים בעלי ניסיון בבנקים השונים ובקרן לעסקים קטנים ובינוניים, הפועל במקצועיות רבה תוך כדי שקיפות מלאה בכל שלבי התהליך, אמינות, מצוינות ומקצועית, דרך מתן טיפול אישי וראיה מקיפה של צרכי הלקוח .

אנחנו בחברת "excellent-loan" מתמחים בהתאמת המסלול הנכון עבור העסק הספציפי, כך שבסופו של דבר העסק יוכל לעמוד ביעדים ובמטרות שהציב לעצמו ולקבל את האשראי המבוקש. עם קבלת האשראי, העסק יוכל לבנות את עצמו בצורה טובה ויעילה יותר, לשפר את מערך הפעילות שלו ולהשקיע באפיקים חשובים עבור העסק שעד עכשיו לא היה לו את המימון עבורם.

 בעת פנייה למערכת הבנקאית, או בעת פנייה לבקשת הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים נדרש ידע ויכולת בכדי להבין את המושגים בעולם זה וגיבוש אסטרטגיה נכונה בכדי להשיג את המימון. פניה לקרן בערבות מדינה, באמצעותנו, מגדילה את הסיכויים לקבלת האשראי המתאים וכן להוריד את עלויותיו. פנייה ללא ידע והכרות עם המערכת הבנקאית והקרן לערבות מדינה עלולים לגרום לקבלת אשראי שאינו מתאים לצרכי העסק ואף לדחיית הבקשה.

כל בעל עסק השואף להתקדם ולצמוח צריך מימון בכדי להגשים את מטרותיו. בעת פנייה לבקשת אשראי עולות מספר נקודות שעליהן כדאי לתת את הדעת כגון מהו סכום ההלוואה הרצוי לעסק, כיצד ניתן לגייס אותו והיכן ניתן להשיג את תנאי המימון הטובים ביותר.

לפרטים: טלפנו 054-4972668, או עברו לטופס צור קשר.