ליווי עסקי


זה לא סוד, שמלאכת הקמת עסק בישראל אינה פשוטה כלל ועיקר, וקשה היא אף יותר כאשר מדובר בשימור העסק. עם זאת, שכירת שירות ליווי עסקי לעסק שלכם יכולה להגדיל את סיכוייו של העסק שלכם לא רק לשרוד, אלא אף לצמוח ולהרקיע למקומות גבוהים וטובים. משרדנו בחברת Excellent Loan מספק את שירות הליווי העסקי, וישמח מאוד לעמוד לשירותכם. לפרטים התקשרו: 054-4972668.

מהו ליווי עסקי?

ליווי עסקי הינו שירות ייחודי פרטני המהווה חלק ממעטפת חבילת שירות הייעוץ עסקי, ומהותו הרחבה של תהליך הייעוץ העסקי על ידי ליווי, מעורבות והשתתפות בתהליכי קבלת ההחלטות בעסק. הליווי העסקי, כמו כל דבר מתחיל מבראשית. כי כמו כל בעיה, בכדי לפתור אותה, צריך קודם לרדת לשורש שלה, והשורש זה ההתחלה. השירות כולל פגישה ראשונית, שבמהלכה היועץ העסקי יבקש נתונים היסטוריים על העסק שלכם, מיום הקמת העסק ועד היום. היועץ העסקי יבצע אבחון וניתוח מעמיק ויסודי של העסק ומצבו ולאחר עיבוד כל הנתונים, וקבלת התוצאות, היועץ העסקי יקבל תמונה שעל פיה תתבסס ההחלטה כיצד לתפור בצורה מדויקת ומושלמת את הליווי העסקי המתאים ביותר עבור העסק שלכם. ממש כמו חייט שלוקח מידות ותופר לכם את החליפה המושלמת שתתאים באופן מושלם רק עבורכם. לאחר התאמת הליווי העסקי המתאים לעסק שלכם המלווה העסקי יציג לכם את החוזקות לשימור, והחולשות לשיפור בעסק שלכם, ויסייע לכם בתהליכי קבלת ההחלטות המתאימות לצמיחת העסק שלכם.

מהם הסימנים האמורים לאותת לי שהעסק שלי זקוק לליווי עסקי?

עפ"י נתוני שנת 2015 של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, הגורם מספר אחד לסגירת עסק הינו נושא הרווחיות, ועל כן יש לשים דגש רב (אך לא רק) בנושא זה. כך שאם הרווחיות של העסק עומדת בעינה במשך זמן ממושך, לא מומלץ לחכות עד לצפייה בירידות, אלא כדאי להקדים תרופה למכה ולאמץ לכם ליווי עסקי המותאם לצרכי העסק שלכם. היועץ העסקי שמביא עמו את מומחיותו וניסיונותיו למודי השנים, יספק ליווי עסקי מקיף לעסק שלכם.

להזמנת שירות ליווי עסקי ולפרטים נוספים אודות השירות, אנו מזמינים אתכם להתקשר בטלפון 054-4972668 או לכתוב לנו במייל liran.loan@gmail.com, ואנו נשתדל לחזור אליכם בהקדם.